Makarony z serca i z wiedzy

krajanka

Wszystko zaczęło się od pasji podróżowania bo zwiedzanie to nie tylko pejzaże i zabytki, ale także różnorodność smaków i aromatów. Inspiracja powstania firmy „Arc-Pol” narodziła się w przepięknym otoczeniu włoskich uliczek. Powstała myśl, by wyjątkowy i niepowtarzalny smak włoskich makaronów sprowadzić do Polski .

Swoje makarony produkujemy na najlepszych włoskich liniach produkcyjnych, współpracujemy z włoskimi producentami makaronu, a surowce stosowane do produkcji są zawsze starannie wyselekcjonowane i pochodzę z ekologicznych upraw. To sprawia, że nasz makaron jest nie tylko smaczny, ale zyskuje dodatkowo walory odżywcze.

Cały proces produkcyjny odbywa się przy zachowaniu najsurowszych wymagał systemu HACCP i ISO 9001/22000.

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy i opracowana własna technologia produkcji, dają pełną gwarancję produkcji makaronu o stabilnych i wysokich jakościowo parametrach.

Swoją przewagą konkurencyjną budujemy w oparciu o uczciwość, jakość i przywiązanie do tradycji. Jest to wynikiem stałego, systematycznego modernizowania zakładu, jak również korzystania  ze środków finansowych Unii Europejskiej.

Cała produkcja prowadzona jest zgodnie z wdrożonym systemem HACCP pod stałą kontrolą naszego laboratorium.

Siedziba firmy „ARC-POL” znajduje się w Czańcu, w województwie śląskim.

Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Głębowicach.

Misja firmy

Oferujemy konsumentom makarony wyjątkowej jakości‡ i innowacyjności‡, bę™dą…ce niepowtarzalnymi produktami w swoim segmencie.

Nasze produkty kierujemy do szerokiego grona konsumentów, dzięki utrzymywaniu atrakcyjnej i korzystnej relacji pomiędzy ceną… i jakością….

Priorytetem dla firmy „ARC-POL” jest jakość oferowanych makaronów. Od samego początku zachowujemy najwyższe standardy w procesie produkcji. Odbywa sią ona przy zachowaniu najsurowszych wymagań systemu bezpieczeństwa żywności HACCP według ISO 22000 oraz systemu zarządzania jakością według ISO 9001. Oferowane przez nas produkty zawierają wyłącznie naturalne składniki i odpowiadają najwyższym standardom jakości, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego.

Efekty końcowe naszej pracy są weryfikowane przez nowoczesne laboratorium.

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi oraz wiodącymi dostawcami surowców gwarantującymi nam najwyższą jakość produktów.